Ekinler-Eurosol Enerji A.Ş.Eurosol ve Ekinler Grubu arasında ortak girişim şirketi olarak 2014 yılında kurulmuştur.

Eurosol, Avrupa’da solar sistemler konusunda önderlik yapan bir EPC şirketi olarak 1994 yılında kurulmuş ve Dünyanın 8 ayrı ülkesinde EPC ve Önde gelen markaların satıcısı olarak faaliyet göstermektedir.

1984 yılında kurulmuş olan Konnektör, Terminal, Kablo, Kablo Demetleri ve Komple Pano Montajları, üretimde ve sağlık hizmetlerinde faaliyet gösteren Ekinler Grup’un üyesi olan Ekinler Alternatif Enerji ile 2008 yılında Türkiye de enerji alanında faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye de foto voltaik alanda kendisini teknik ve bilgi anlamında geliştirmiş piyasaya yön verecek faaliyetlerde bulunmuştur. Türkiye GENSED kurucu üyelerinden ve aynı zamanda Ulusal Fotovoltaik Yol Haritasının oluşumuna katkı sağlamıştır. Ayrıca Ekinler Endüstri A.Ş. ve Ege Kablo olarak Solar Konnektör, Solar Kablo ve Solar Junction Box üretimi ile Türkiye de enerji alanında ilkleri gerçekleştirmiştir.

Ekinler ve Eurosol’un birleşmesi ile analiz ve yürütme altyapısı, teknik ve deneyim ile birleşmiştir. Türkiye ve çevre ülkelerdeki enerji ihtiyaçlarının giderilmesinde çevre dostu ve aynı zamanda ekonomik olarak geleceğin enerji ürünlerinin, iş yerleri, okullar, endüstriyel tesisler, açık arazi uygulamaları vb. yerlerde uygulamasına yönelik çözümler üreten ve tüm Türkiye ve çevresi için alternatif enerji ürün ihtiyaçlarını karşılayan bir firmadır.

Web Sitesi


Merkez

+90 212 485 09 53
+90 212 485 09 57
Maslak Mah. Maslak Meydan Sk. Veko Giz Plaza No:3/85 Sarıyer / İstanbul / Türkiye
info@ekinler-eurosol.com