web_003
Beyaz Eşya sektörü doğrudan 60.000, dolaylı 600.000 istihdamla ulusal ekonomiye katkı sağlamaktadır. Haziran ayına kadar iç satışlar olumlu bir seyir izlemektedir. Beyaz eşya üretimi, temmuz ayında yıllık %17, iç satışları %44 ihracatı %4 arttı. Beyaz eşya sektörü, sadece üretim ve satış ağı ile değil, temas halinde olduğu tüm diğer üretim ve hizmet sektörleri ile büyük bir ekosistem oluşturarak, ekonomimizin büyümesinde itici güç konumundadır. 

Ekinler Endüstri olarak 1983 yılından beri beyaz eşya sektörüne hizmet etmekteyiz. Güçlü ekibimiz ile birlikte gelişen ve büyüyen teknoloji doğrultusunda mevcut ürünlerimize ek olarak projeler geliştirmekte ve ürün gamımızı genişletmekteyiz. Beyaz eşya sektöründe dünyadaki lider firmalar ile çalışmakta olup ülke ekonomimize katkı sağlamaktayız. Önceliğimiz, müşteri istekleri ve kaliteli ürün ilkesini göz önünde bulundurarak geleceği tasarlamaktır.

Defne Gönül

The White Goods sector contributes to the national economy with 60,000 direct employment and 600,000 indirect employment. Until June, domestic sales followed a positive course. White goods production increased by 17%, domestic sales increased by 44% and exports increased by 4% in July. The white goods sector is the impulsion in the growth of our economy by creating a large ecosystem not only with its production and sales network, but also with all other production and service sectors it is in contact with.

As Ekinler Industry, we have been serving the white goods industry since 1983. In line with the developing and growing technology with our strong team, we develop projects in addition to our existing products and expand our product range. We work with the world's leading companies in the white goods sector and contribute to our country's economy. Our priority is to design the future by considering customer requests and quality product principle.

Defne Gönül
paylaş
Loading